Микола Уршалович: ЗСУ успішно утримують рубежі біля Кремінної

Біля Кремінної Луганської області в районі Серебрянського лісництва в ході інтенсивних боїв військові Нацгвардії утримали займані рубежі. Ворог поніс значних втрат.

Про це сказав заступник директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович, передає РБК-Україна з посиланням на його брифінг.

Так, за його словами, 27 липня завдяки вмілій взаємодії групи пілотів БПЛА, мінометного взводу та розрахунку АГС на одному зі спостережних постів ворога було виявлено скупчення живої сили.

"Згодом нашими підрозділами по ньому був здійснений вогневий наліт. Результатом спільної роботи стало знищення 5 осіб та поранення 9 окупантів", - зазначив спікер.

Крім того, у період з 26 по 30 липня командир мінометного розрахунку 5-ї Слобожанської бригади на псевдо "Студент" в районі Серебрянського лісництва в тісній взаємодії з розрахунками БПЛА, вміло керуючи діями своїх підлеглих, загороджувальним вогнем неодноразово зупиняв наступ штурмових груп ворога, чим забезпечив утримання визначених рубежів.

"В ході боїв цим мінометних розрахунком було знищено або пошкоджено 4 танки загарбників", - додав Уршалович.
03.08.2023 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter