"Укренерго": Серпень прогнозується найбільш складним для енергосистеми України

У НЕК "Укренерго" інформують просСтан енергосистеми України:

- споживання на вихідних було значно нижчим, ніж у робочі дні;

- у серпні ще більше енергоблоків буде у ремонтах, тому виробництво електроенергії зменшиться;

- через бойові дії та з інших причин загалом знеструмленими залишаються 402 населені пункти.

Серпень прогнозується найбільш складним для енергосистеми через подальше виведення у ремонти деяких енергоблоків. Це суттєво зменшить доступний обсяг потужностей для покриття споживання. Компенсувати їх можна буде частково через імпорт електроенергії з Європи, а також економне використання електроенергії споживачами. Наразі обмеження споживання не прогнозується.

Споживання у суботу та неділю було нижчим, ніж у робочі дні. Це характерно для вихідних.

Найбільше споживання припадало на вечірні години. Це найскладніший час для енергосистеми, яка відновлюється після масованих ракетних та дронових ударів росіян, які тривали півроку.

Сьогодні, 31 липня, у робочий день, прогнозується збільшення споживання порівняно з вихідними. Тому, зважаючи на обмежені можливості електростанцій виробляти електроенергію, необхідно економно користуватися електроенергією, особливо у вечірні години.


Продовжуються ремонти на багатьох теплових та гідроелектростанціях. Вони мають максимально відновитися до нового опалювального сезону, коли потреба в електроенергії буде значно вищою. Також йдуть планові ремонти на деяких атомних енергоблоках.
У серпні очікується найбільша кількість енергоблоків у ремонтах. Тому в енергосистемі передбачаються дуже обмежені можливості для покриття високого споживання.

Через бойові дії та з інших причин загалом знеструмленими залишаються 402 населених пункти.
31.07.2023 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter