Зеленський: Росіяни розглядають сценарій терористичного акту на Запорізькій АЕС

Російські агресори розглядають сценарій терористичного акту готують на Запорізькій АЕС з викидом радіації. Про це сказав президент Володимир Зеленський у зверненні у четвер, 22 червня, інформує Кореспондент.

"Щойно була доповідь нашої розвідки та Служби безпеки України. Розвідка отримала інформацію про те, що Росія розглядає сценарій терористичного акту на Запорізькій атомній станції – терористичного акту з викидом радіації. Вони все підготували для цього", – сказав президент.

Він нагадав, що радіація не знає державних кордонів і те, по кому вона вдарить, визначається лише напрямком вітру.

"Ми передаємо всю наявну інформацію нашим партнерам – кожному у світі. Усі докази. Європа, Америка, Китай, Бразилія, Індія, арабський світ, Африка – усі країни, абсолютно всі мають це знати. Міжнародні організації. Усі. Жодних терактів на атомних станцій ніколи, ніде не повинно бути. Цього разу не має бути як із Каховкою: світ попереджено, отже, світ може і повинен діяти", – зазначив Зеленський.

Також президент повідомив, що розвідка та СБУ зібрали нові докази того, як російські терористи здійснили підрив дамби й інших споруд Каховської гідроелектростанції.

"Це був абсолютно свідомий, прорахований злочин… На окупованій території, на станції, яка була під повним контролем окупантів… І що важливо, іще торік ми попереджали світ, що Росія готує такий теракт", – нагадав глава держави.
22.06.2023 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter