ГУР Міноборони: До підриву на Каховській ГЕС причеетні представники військово-політичного керівництва Росії

Низка наявних прямих і непрямих свідчень доводять причетність військово-політичного керівництва країни-агресора РФ та її військ до підриву Каховської гідроелектростанції.

Про це в ефірі національного телемарафону розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, інформує Дело.

"Якщо говорити про доказову базу, то вона є, і наразі активно триває її збір. Є маса прямих і непрямих свідчень того, що за цілеспрямованим знищенням дамби ГЕС, йдеться про підрив, стоїть не просто РФ, а військово-політичне керівництво й офіційні війська загарбників", - зауважив Юсов.

Він нагадав, що Україна неодноразово наголошувала на мінуванні ворогом споруд Каховської ГЕС, а російський теракт спрямований на те, щоб зірвати контрнаступальні дії українських Сил безпеки та оборони.

"Те, що за тиждень перед терактом до нормативно-правової бази РФ було внесено зміни з метою того, що можна не розраховувати наслідки техногенної катастрофи у воєнний час, здається, - це явка з повинною", - наголосив представник ГУР МО України.
08.06.2023 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter