Бондаренко: Котко, Масненко і Громовський не підписували звернення до лідерів опозиції. Майборода зробила це за них?

Бондаренко: Котко, Масненко і Громовський не підписували звернення до лідерів опозиції. Майборода зробила це за них?Голова Черкаської обласної організації «Батьківщина» Анатолій Бондаренко ставить під сумнів справжність щойно оприлюденої заяви Черкаського громадського Комітету «Захистимо місцеве самоврядування» на адресу трьох лідерів української опозиції. Нагадаємо, що в листі заявляється, що «такі люди, як голова ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, дискредитують статус опозиції перед виборцями». У такий спосіб автори звернення характеризують рішення Анатолія Бондаренка та іншого депутата облради від «Батьківщини» - Станіслава Овчаренка – увійти до складу виконавчого комітету Черкас.
- Наш прес-секретар мав розмову з трьома з 5-ти членів Комітету, чиї підписи стоять під листом, - сказав Анатолій Бондаренко. – Троє – Юрій Громовський, Микола Котко та Віталій Масненко - категорично заявили, що не підписували даний лист.
Лідер Черкаської «Батьківщини» вважає оприлюдене звернення Комітету громадського «Захистимо місцеве самоврядування» окремою думкою депутата облради Любові Майбороди, яка з 1991 року «змінила 7 партій».
- Я ж, на відміну від декого, по партіях не бігав, - заявляє Бондаренко.
14.05.2013 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
19:01 14.05.2013 JILLY:
Дивно слухати бредні від Бондаренка. І Масненко, І Котко, І Громовський були присутні на круглому столі і ЖОДЕН НЕ ВІДМОВИВСЯ ВІД ОГОЛОШЕНОГО ТЕКСТУ. Що, Толян, смаженим запахло? Скільки вірьовочці не крутитись, а кінець буде. Ти вже давно живий труп.