"Правда" від Піноккіо: Тулуб стверджує, що потрапити на сесію облради журналістам ніхто не перешкоджав

"Правда" від Піноккіо: Тулуб стверджує, що потрапити на сесію облради журналістам ніхто не перешкоджавЯк інформують у прес-службі Черкаської ОДА, сьогодні під час прес-конференції голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб прокоментував ситуацію щодо звернення журналістів ТРК «Вікка» до прокуратури про перешкоджання професійній діяльності, в якому вони заявили, що їх не пропускали на сесію обласної ради:
– Можливість потрапити на сесію обласної ради була у кожного, хто мав посвідчення юридично зареєстрованого ЗМІ. Щодо перешкоджання, то ні я, ні мої підлеглі не давали ніяких команд перешкоджати доступу. Ми працюємо відкрито і прозоро. Крім того, я особисто бачив журналістів ТРК «Вікка» на останній сесії. Тож виникає логічне запитання – з якою метою пишуться ці звернення?
Щодо інших громадян, у кожній державній установі є відповідні документи, які регламентують процес потрапляння до установи. Будинок, у якому знаходяться обласна рада та обласна державна адміністрація – це режимний об’єкт. Уявімо собі, що у цей день певна політична партія або громадська організація вирішить привести в сесійний зал кілька сотень своїх прихильників – робота зірвана однозначно! А тому існують певні правила й обмеження, особливо у дні роботи сесії, – висловив свою позицію Сергій Борисович.
Від Провінції: під час згаданих подій кореспонденту "Провінції" довелося разом із знімальною групою ТРК "Вікка" на власні очі переконатися, як "відкрито і прозоро" працює команда Тулуба-Черняка. Головне, щоб після такої "правди" у декого не почав рости ніс, як у Піноккіо.
13.05.2013 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter