Даценко: Рішення опозиціонерів увійти до складу Черкаського виконкому - помилка

Даценко: Рішення опозиціонерів увійти до складу Черкаського виконкому - помилка Рішення про входження до нового міськвиконкому Черкас представників опозиції було помилковим. Уся відповідальність за нього лягає на керівників обласного та міського осередків партії "Батьківщина".
Про це на прес-конференції у Черкасах заявив координатор об'єднаної опозиції Черкащини Леонід Даценко.
"Наскільки мені відомо, опозиція дуже жорстко ставить питання щодо тих депутатів Верховної Ради, які голосують всупереч партійних рішень. Так само жорсткими є вимоги щодо позбавлення членства в партії так званих "тушок". Звісно, ніхто з опозиціонерів не має входити до більшості з Партією регіонів. А тут у Черкасах уже не "тушки", а цілі "консерви" утворилися. Бо опозиціонери увійшли до нового міськвиконкому на чолі з комуністом і вже слухають пропозиції про відновлення пам'ятника Леніну в Черкасах. Такі дії вважаю серйозною помилкою, за яку ініціатори мають відповідати", - заявив він.
Даценко відмежувався від листівок із компроматом на Одарича, які були надруковані нібито від імені "Батьківщини".
"На координаційній раді опозиції рішення про друк таких листівок ніхто не ухвалював. Про це треба запитати лідерів міської та обласної організацій", – зазначив політик.
Юрій Стригун gazeta.ua
13.05.2013 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter