Томенко: Регіони та комуністи цинічно використовують дітей під час святкування 9 Травня

Партія влади та її сателіти під час святкування 9 Травня цинічно використали і дітей, і ветеранів в своїх інтересах
Про це Микола Томенко заявив під час проведення спортивного турніру з настільного тенісу та баскетболу серед школярів та молоді в смт. Чорнобай Черкаської області з нагоди 9 Травня.
«Те, що сьогодні відбувається під час відзначення Дня Перемоги в частині партійного використання школярів старшого віку, а то навіть і дітей, перейшло всі межі дозволеного. На цьогорічне святкування одна партія примусово змобілізувала дітей, зобов’язавши їх носити прапори партії влади та плескати в долоні, коли з’являються місцеві чиновники на очах ветеранів, які нікому не були потрібні. Інша, «бідніша» партія, яка тим не менше знайшла кошти на потужну рекламну кампанію до 9 Травня, скоріше за все, теж за гроші змобілізувала дітей-школярів, які носили прапори вже іншої політичної партії, очільники якої не лише не знають, що таке бойові дії, а навіть не служили в радянській армії», – зауважив Микола Томенко.
Тому, за його словами, якщо підсумувати нинішнє відзначення партією влади та її союзниками 9 Травня, то це виглядає як «цинічне, нахабне і хамське використання дітей в інтересах нинішньої псевдоеліти, яка вирішила використати ветеранів і історію війни для своїх вузькопартійних або чиновницьких інтересів».
13.05.2013 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter