Жуковська: на реконструкцію "Дружби народів" Азот" витратив 47,8 млн. грн.

Жуковська: на реконструкцію "Дружби народів" Азот" витратив 47,8 млн. грн.Як пише на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська, «на зборах колективу ПАТ АЗОТ був затверджений Колективний договір. Не дивлячись на те, що цей рік був для нас непростим, ми могли не тільки виконати усі свої соціальні зобов’язання, але й запланували нові соціальні проекти.
Ось цікаві дані, із звіту про виконання колективного договору минулого року.
У 2012 році на виконання соціальних програм підприємства було витрачено 115 млн. грн. На соціально-побутове забезпечення працівників спрямовано 1,4 млн.грн., соціальну допомогу ветеранам праці та пенсіонерам – 558 тис. грн., на культурний та духовний розвиток -1,5 млн. грн. (у 4 рази більше ніж у 2011 р.). Завершено ремонт та реконструкція палацу культури «Дружба народів» (47,8 млн. грн.) та гуртожитків (2,5 млн. грн.).
Протягом року на підприємстві було навчено 1652 особи, з них: іншим професіям – 122 особи, підвищили кваліфікацію – 513 працівників та 870 керівників і спеціалістів. Заробітня платня протягом 2012 року зросла на 18%.
При цьому ПАТ АЗОТ відзначає погіршення економічних передумов для своєї діяльності – зростає ціна на газ, що є основною сировиною для підприємства з 412 до 430 долл./тм³, погіршується кон’юнктура світового ринку капролактаму.
Незважаючи на ці негативні тенденції у світовій та вітчизняній економіці, протягом 2012 року загальний обсяг інвестиційних програм на модернізацію виробництва ПАТ ААЗОТ склав 123 млн. грн.
Зараз хочу, щоби всі азотівці знали – сьогодні ми виділили для себе два основних пріоритети у соціальній сфері – створення власної санаторно-курортної бази на Черкащині, а також реалізацію житлової програми. Вже визначили і обсяг, і джерела фінансування обох програм.
16.04.2013 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter