Віктор Тимошенко: Кількість створених робочих місць, що декларує Тулуб, треба ділити на 4

Віктор Тимошенко: Кількість створених робочих місць, що декларує Тулуб, треба ділити на 4В інтерв`ю місцевим ЗМІ народний депутат України Віктор Тимошенко заявив, що райдужна ситуація, яку декларує обласна влада щодо створення робочих місць, не відповідає дійсності
«Улюблена тема черкаського губернатора – створення нових робочих місць. Однак, він ніколи не називає кількість робочих місць, які в цей час ліквідуються. Сьогодні число ліквідованих робочих місць складає близько 75 % до тих що створюються. Тобто показник, що озвучує губернатор треба ділити на 4»,- сказав він.
Зменшується кількість робочих місць, зокрема, і тому що малий бізнес не отримує необхідної підтримки:
«Продовжує скорочуватись кількість підприємців. Станом на 1 лютого 2013 в області зареєстровано 52070 підприємців-фізичних осіб, їх чисельність порівняно з відповідним періодом попереднього року зменшилась на 4,2%,- заявив Віктор Тимошенко.- Від діяльності суб’єктів малого бізнесу до бюджетів усіх рівнів у січні 2013 року надійшло 27,5 млн. грн., що на 19,8% менше, ніж у відповідному періоді попереднього року. Це результат того що малий бізнес не отримує необхідної підтримки в області, отже підприємці поповнюють ряди безробітних»
03.04.2013 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter