Бондаренко: Черкаси мають перетворитися на місто без околиць

Як інформують у міськраді Черкас, головними пріоритетами обласного центру в 2022 році будуть будівництво доріг, створення нових парків та скверів, забезпечення комфортних умов для проживання у місті. Планами на новий рік поділився міський голова Анатолій Бондаренко у програмі «Актуально з Волошиним».

За словами міського голови, Черкаси мають перетворитися на місто без околиць.

«Гарний вигляд у міста не повинен бути лише в його центральній частині. Навіть у його віддалених куточках мають бути якісна дорога, тротуар, освітлення, невеличкий парк, дитсадок і всі умови для нормального проживання», — зазначає Анатолій Бондаренко.
Серед іншого, втілюватиметься проєкт створення локальних скверів у віддалених мікрорайонах Черкас. Планується відремонтувати велику кількість доріг, провулків, міжквартальних проїздів у різних частинах нашого міста.

Також у 2022 році планується розпочати масштабний проєкт будівництва набережної, парків «Молодіжний» та «Європейський». Деякі проєкти, зокрема, із ремонту спортивних шкіл та доріг, будуть втілювати за підтримки обласної влади та держави.

Кіндрат Булавін

Провінція
04.01.2022 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter