Боднар розкритикував "успішність" мера Бондаренка в рейтингах періодичних видань

Екс-очільник Черкаської ОДА Роман Боднар на фб поіронізував над тим, що за рейтингом comments.ua міський голова Черкас Анатолій Бондаренко визнаний третім за рівнем успішності мером в Україні.

Нещодавно на офіційному сайті Черкаської міської ради прочитав «переможну» новину!

Виявляється, Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко за матеріалами одного з Інтернет-ресурсів зайняв третє місце у рейтингу мерів українських міст.
Я розумію, яким чином з’являються такі публікації, але все ж таки хотів би з'ясувати... Можливо я щось пропустив?

Невже ситуація у місті кардинально покращується?

• Можливо в Черкасах земельні ділянки виділяють на прозорих аукціонах, і бюджет не втрачає сотні мільйонів гривень від «земельних схем»?
• Можливо не забудовують історичну частину міста, руйнуючи при цьому культурні та історичні пам’ятки?
• Можливо реалізовуються якісь потужні інвестиційні проєкти? Розроблена Стратегія розвитку міста Черкаси?
• Можливо впорядкована ситуація із утилізацією твердих побутових відходів (ТПВ)? Розпочато будівництво сміттєпереробного заводу, або хоча б запроваджено сортування та переробка ТПВ?
• Чи можливо усунута офшорна фірма-прокладка, що вивозить сміття, яка обходиться Черкаській громаді десятки мільйонів гривень?
• Можливо вирішується екологічні проблеми міста: розпочато будівництво очисних споруд для стічних вод у річку Дніпро? Чи взято на баланс міста очисні споруди, що знаходяться в управлінні концерну «Азот»? Це дало б можливість їх модернізувати та провести об’єктивний хімічний аналіз скидів підприємства?
• Можливо запроваджуються енергозберігаючі технології і зменшується вартість тепла для комунальних установ?
• Можливо проводиться оптимізація витрат міського бюджету? Ліквідовуються збиткові комунальні підприємства, наприклад, як «Черкасиінвестбуд» та притягуються до дисциплінарної відповідальності їх керівники?
• Можливо відбувається оптимізація штатної чисельності чиновників Черкаської міської ради?
Які досягнення пана Бондаренка за останніх 6 років керування містом?

Напишіть мені у коментарях. Буду дуже вдячний.

Якщо ви хочете повідомити про високі темпи вкладання плитки та асфальтування доріг і тротуарів, то я одразу зазначу наступне.

Для того, щоби стелити асфальт і вкладати плитку великого менеджерського хисту не потрібно! Це завдання чиновників на рівні керівника профільного департаменту.

Також треба враховувати, що якраз з 2015 року, у результаті запровадження реформи децентралізації, місцеві бюджети значно збільшилися.

Щоб ви розуміли, бюджет міста Черкаси більший ніж бюджет всієї Черкаської області.

І для повного розуміння ситуації щодо будівництва та ремонту доріг ви маєте знати, що жоден із дорожніх об’єктів за каденцію мера Бондаренка де-юре не введений в експлуатацію.

Це означає, що перевірку витрат та якості робіт на незавершеному об’єкті зробити досить проблематично.

Денис Сирцов

Провінція
25.11.2021 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter