Карась: Тарифи на теплопостачання для населення в опалювальний сезон не зростуть

Тариф на тепло для населення впродовж опалювального сезону не здорожчає. Бюджетним та іншим установам вартість послуги з теплопостачання затверджена згідно чинного законодавства, проте залишиться фіксованою протягом опалювального сезону. Як інформують у міськраді Черкас, відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет.

Рішення підтримали шість із присутніх заступників міського голови. Утрималась одна із заступниць, попередньо мотивувавши свою позицію політичною доцільністю.

Директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась, коментуючи дане рішення, зауважує, що при розгляді подібних питань необхідно відкидати політичні складові, партійні вказівки з Києва, а приймати рішення на користь кожного жителя черкаської громади.

– Не розумію позиції заступниці міського голови, яка до того ж є куратором закладів загальної середньої освіти та не голосує за встановлення тарифів для закладів освіти й залишення без змін тарифу для населення, – говорить Павло Карась. – Такі дії посадової особи можуть погано відобразитися на господарських справах міста, бо вони фактично ставлять під загрозу опалювальний сезон у закладах освіти.

Кіндрат Булавін

Провінція
06.10.2021 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter