Малиновський: ми допоможемо афганцям із збором підписів за імпічмент Одаричу

Малиновський: ми допоможемо афганцям із збором підписів за імпічмент Одаричу Наміри черкаських афганців відправити в дострокову відставку мера обласного центру Сергія Одарича підтримав лідер місцевих соціалістів Олексій Малиновський. Нагадаємо, що на початку року за ініціативи черкаських соціалістів в обласному центрі збиралися підписи за відставку Одарича та дострокове припинення повноважень Черкаської міської ради. Тоді необхідної кількості підписів зібрати не вдалося.
- Я вже говорив, що мер спочатку говорить, а думає – потім, - заявив Олексій Малиновський. – Так ображати людей, які не за власної волі були кинуті на війну – неприпустимо для будь-кого, тим більше – для посадової особи.
Лідер черкаських соціалістів говорить, що надасть максимальну підтримку афганцям. За такої умови, впевнений він, вдасться зібрати набагато більше підписів, ніж потрібні 23 103.
28.02.2012 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:58 28.02.2012 CompyT:
Не знаю как Малиновский собирал эти подписи, коли не собрал. Наверное так хотели. Рекомендую, через СМИ, объявления на подъездах (другими способами), оповестить черкащан о месте и времени сбора подписей и отбоя от желающих не будет. Подойдите к этому вопросу не по-совдеповски.