Директор Черкаського драмтеатру не хоче приймати театр в експлуатацію через незавершений ремонт

Директор черкаського драматичного театру Петро Ластівка не хоче приймати у власність приміщення в експлуатацію, оскільки в ньому досі не закінчені всі ремонтні роботи.

Про це інформує кореспондент "Про все" з брифінгу в черкаському драматичному театрі.
Директор Черкаського драмтеатру не хоче приймати театр в експлуатацію через незавершений ремонт
фото Про Все

Пожежна система в драматичному театрі також не працює, а вентиляційна система працює недосконало, коло розширилося і його знову потрібно ремонтувати - всі ці недоліки з'явилися вже в відремонтованому приміщенні театру.

- Ми з вами зараз сидимо і дивимося на ці прекрасні картини, а повинні б дивитися на буфет театру - але його немає, він досі не зроблений. Більше того - цей бар-буфет має бути відокремлений від фойє - але й цього немає. Також досі не розвішені вогнегасники по території театру, 18 план-схем евакуації не розвішені. Ще й 22 тельфери неодноразово виходили з ладу, а зараз поламалися геть і становлять небезпеку для працівників театру, а вентиляційна система недосконало працює, - наголошує Петро Ластівка.

Попри недороблений ремонт директор театру зауважує, що через його вимоги довести все до ладу в обласній раді хочуть прийняти рішення про закриття драмтеатру.

- Ми нікуди не дінемся! Я бачу такий вихід: ми показуємо глядачам вистави, але з міркувань безпеки не включатимемо тельфери. А несправності й недоліки нехай виправляють, - каже Петро Ластівка. - Тим паче на усунення одних із недоліків - розвішування схем і вогнегасників - потрібний день. І виділити гроші на це.

Кіндрат Булавін

Провінція
07.09.2021 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter