Друга хвиля: черкаські афганці пропонують розпочати процедуру імпічменту "цинічному" меру Черкас Одаричу

Провінція отримала заяву Черкаської обласної та міської організацій Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Текст заяви – нижче:

«23 лютого 2012 року на сесії Черкаської міської ради, при розгляді питання про виділення коштів на реконструкцію пам’ятника та будівництво музею воїнам інтернаціоналістам загиблим в Афганістані, міський голова Одарич С.О. дозволив собі цинічні принизливі висловлювання на адресу багатотисячної армії воїнів-інтернаціоналістів України, заявивши, що він не вважає афганців захисниками Вітчизни і просить депутатів проголосувати проти виділення запланованих коштів.
На такий некоректний вислів Одарича С.О. з осудом зреагував депутат міськради Білоусов В.Ф., який закликав міського посадовця схаменутися і вибачитися, на що той лише підтвердив свою дивну позицію, сказавши, що від своїх слів не відмовляється.
Не схаменувся Одарич С.О. і після заяви депутата міськради Радуцького О.Р., що у такий святий день 23 лютого, слова міського голови звучать знущально і цинічно.
З огляду на зухвале та антипатріотичне висловлювання Черкаського міського голови Одарича С.О., яке зачіпає честь та гідність тисяч воїнів-інтернаціоналістів України, Черкаська обласна та міська організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) гнівно засуджують вчинок міського голови і від імені усіх воїнів-інтернаціоналістів, сімей та вдів загиблих, від імені усіх скалічених під час виконання бойових завдань в іноземних країнах, висловлюють недовіру цьому посадовцю і звертаються із закликом до черкаської громади підтримати нас та долучитися до акції про оголошення йому імпічменту.
Разом з тим, щиро вдячні депутатам міської ради, які не зважили на позицію Одарича С.О. та його поплічників і більшістю проголосували за виділення коштів афганській спілці. Ваш вчинок, шановні депутати, достойний поваги і наслідування. Усі матері загиблих у бойових діях, молитимуться за ваше здоров’я.
Ми ж не словами, а конкретними діями доведемо усім недоброзичливцям, що вміємо не тільки боронити Вітчизну, й відстоювати свою честь та гідність.

Черкаська обласна організація Черкаська міська спілка ветеранів
УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
27.02.2012 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:38 28.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
02:33 28.02.2012 Denis_Kolesnyk: Денисе, Ви, здається, із Сергієм Олегвичем працювали. Ну то - навіщо ж так? Можна розійтися в думках, але ж є якась межа пристойності у способі їх висловлювання.Зміст за відсутності лайки та образ не втратиться.
02:33 28.02.2012 Denis_Kolesnyk:
Всего за период с 25 декабря 1979 года по 15 февраля 1989 года в войсках на территории Афганистана прошло военную службу 620 тысяч военнослужащих, из них 15 тысяч молодых ребят так и не смогли вернуться домой, обнять родителей-стариков, поцеловать любимую девушку, понянчить своих детей…
Это каким (cenzored), а не политиком, надо быть, чтобы позволить себе, публично, вот такие высказывания???
Да пока ты штаны просиживал в Киевском национальном университете имени Тараса Шевченко на механико-математическом факультете, который, кстати, ты так и не закончил, хотя не брезговал за советские денежки образование себе бесплатное получать, твои ровесники гибли и калечились на чужой войне, чтобы ты, вот так, 23 года спустя, распухший (cenzored) – нагло, цинично и безбожно оскорблял чувства живых и память погибших???!!!!!
Я могу сказать только одно – такого (cenzored) мой город не видел, и Бог даст, не увидит никогда…
21:26 27.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
Можна по-всякому ставитися до тої війни, по-всякому - до організацій, які використали в своїх інтересах пільги, що надавалися. Але тих людей, які виконали свій обов'язок, зневажати - гріх. Так, як Сергій Олегович (як що це дійсно його слова передані) може говорити тільки абсолютно бездушна, жорстока людина. Пам'ятник "афганцям" у Черкасах - найкращих з усіх, які хоч колись довелося бачити. За емоційним впливом - йому немає рівного. Щодо музею - не знаю питання, але пам'ятник має бути належно доглянутий.