Бондаренко доручив перевірити об'єктивність результатів конкурсу на посади директорів шкіл у Черкасах

Бондаренко доручив перевірити об'єктивність результатів конкурсу на посади директорів шкіл у Черкасах У Черкасах триває конкурс на зайняття вакантних посад директорів шкіл. Як інформують у міськраді Черкас, цьогоріч обиратимуть керівників 15 навчальних закладів.

Для визначення результатів конкурсу наказом департаменту освіти та гуманітарної політики утворена конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти. До її складу ввійшли депутати міської ради із різних політичних сил, посадовці управління освіти і науки Черкаської ОДА, представники вишів та громадського сектору.

Документи на участь у конкурсі подали 38 учасників.

Проте невдовзі деякі педагогічні колективи почали нарікати на необ’єктивне, на їхню думку, оцінювання результатів конкурсу.

У зв’язку з цим Анатолій Бондаренко дав доручення департаменту юридичного забезпечення та управління справами створити комісію, яка перевірить об’єктивність проведення конкурсу.

«Конкурс на зайняття вакантних посад директорів шкіл має бути максимально прозорим і справедливим. На мою думку, призначення головою комісії депутата однієї з політичних сил є неправильним. Вважаю, що конкурсну комісію повинен очолювати фаховий заступник міського голови або інша людина, яка поза політикою. Триматиму питання об’єктивності конкурсу на особистому контролі», – підкреслив Анатолій Бондаренко в сьогоднішньому зверненні на своїй особистій сторінці в мережі «Facebook».

Нагадаємо, у Черкасах проводять конкурс на зайняття вакантних посад таких шкіл: №3,8,12,13,15,21,27,28,29,30,31,33,34, гімназії №1 та ФІМЛІ.
18.06.2021 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter