Бондаренко розповів про хід ремонту доріг у Черкасах

На черкаських дорогах продовжують оновлювати асфальтне покриття. Про найближчі плани на ремонт вулиць та про роботи, які наразі тривають, розповів міський голова Анатолій Бондаренко у ефірі телекомпанії «Антена», інформують у міськраді.

За його словами, цими вихідними нижній шар асфальтобетону уклали на вулиці Сержанта Жужоми. Тут уже перенесений водогін та облаштували мережу дощової каналізації.

– Фактично ця вулиця стане завершальним етапом у реконструкції вулиці Героїв Дніпра, яка з’єднає її із вулицею Гагаріна, – сказав Анатолій Бондаренко. – Плануємо впродовж наступних двох місяців вийти на фінішну пряму. Разом із цим, завершуються роботи і з реконструкції бульвару Шевченка, на ділянці від вулиці Університетської до Можайського уклали останній шар асфальту. Тут нам залишилося поставити огороджувальні паркани й нанести розмітку.

Поза тим, як поінформував під час програми міський голова Анатолій Бондаренко, у Черкасах розпочинають і поточний середній ремонт доріг.

– Серед першочергових ділянок, де дорожники оновлюватимуть покриття, – відрізок на вулиці Байди Вишневецького біля вулиці Одеської, частина Одеської, провулок Молоткова. Після реконструкції тепломережі в центрі замінимо покриття й на вулиці Остафія Дашковича, – коментує міський голова. – Цього року більше уваги приділимо вулицям, які розміщені в районі «Д» та в Південно-Західному районі Черкас. У першу чергу відремонтуємо близько 15 вулиць. Головне, аби дозволяла погода.
02.06.2021 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter