Скічко: У Каневі працюють над запуском річкового порту

Як інформують у Черкаській ОДА, в Каневі працюють над тим, аби запустити в роботу річковий порт. З карти портів України він зник після реконструкції у 2010 році. Нині ж в області здійснюють усе можливе, аби приймати судна та запустити річкові перевезення. Про перспективи та роботу у цьому напрямку розповів очільник Черкащини Олександр Скічко.

Порт Канева повернеться до переліку діючих на карті портів України. Про це голова ОДА домовився із керівником ДП «Адміністрація річкових портів» Олександром Козловським від час зустрічі.

– Питання запуску річкових перевезень – комплексне, адже йдеться не тільки про обслуговування пасажирів, а й визначення перспективних маршрутів, – зазначив Олександр Скічко. – Нині будівля, після останньої реконструкції, яка була ще 11 років тому, не має технічного паспорту і не може приймати сьогодні будь-які судна. Тож зараз працюємо над вирішенням усіх бюрократичних питань. Водолази вже обстежили дно. Нині фахівці готують потрібну технічну документацію. Також ми домовились про косметичний ремонт порту.
26.05.2021 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter