Бондаренко доручив пришвидшити роботи з облаштування скверу "Юність"

Бондаренко доручив пришвидшити роботи з облаштування скверу "Юність" У черкаському сквері «Юність», між вулицями Остафія Дашковича та Байди Вишневецького, триває реконструкція. Як інформують у міськраді Черкас, частину запланованих робіт уже втілили в життя. Відтак, під час однієї з нарад міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення пришвидшити роботи із облаштування «Юності».

– Десятки років цей сквер у самому «серці» міста стояв занедбаним. Тому маємо зробити все, щоб він став улюбленим місцем для відпочинку наших містян та гостей міста… Дав доручення відповідальним особам пришвидшити роботи та охопити всі ділянки реконструкції скверу, – зазначив очільник міста.

За словами заступника директора КП «Дирекція парків» Володимира Стойка, наразі вже завершуються роботи із прокладання й підключення комунікацій – електричних, зовнішнього освітлення та водопостачання, а також облаштування чаші фонтану, укладання тротуарів, підготовки місць для висадки у сквері нових дерев і газонів. У сквері висаджено платани, клени та інші дерева, також буде створено найбільший в Україні сад магнолій.

Після ремонту тут буде не тільки сучасне місце відпочинку, але й багатофункціональна територія розвитку – для проведення масових заходів, тож жителі й гості зможуть відпочивати та працювати на свіжому повітрі в самому центрі міста.
24.05.2021 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter