Бондаренко: Реконструкцію зоопарку слід ув'язати з облаштуванням прилеглої паркової зони

Бондаренко: Реконструкцію зоопарку слід ув'язати з облаштуванням прилеглої паркової зониРеконструкцію міського зоопарку потрібно проводити у комплексі з прилеглою територією і розташованим поруч парком 30-річчя Перемоги. Як інформують у міськраді Черкас, на цьому наголосив Анатолій Бондаренко на нараді під час обговорення ходу робіт, які нині ведуться у міському звіринці.

Директор зоопарку Євгеній Ван доповів, що реконструкцію головного входу планують завершити вже за два місяці. Міською радою вже виділена додаткова земельна ділянка для зоопарку, на якій заплановано будівництво багатьох нових цікавих об’єктів.

«Плануємо у вересні представити на розгляд виконкому проект облаштування цієї території. Прошу міську владу допомогти із ремонтом дороги навколо зоопарку, а також із облаштуванням паркомісць, адже зараз до нас приїжджає багато відвідувачів, які паркують авто деінде, часто і на зеленій зоні», - зазначив Євгеній Ван.

Міський голова доручив департаменту ЖКК забезпечити виконання цих робіт. А директору зоопарку – підготувати бюджетний запит на виготовлення проектно-кошторисної документації.

«Черкаський міський зоологічний парк стає привабливим туристичним об’єктом. Тому міська рада буде усіляко підтримувати його розвиток. Однак, на мою думку, розвивати зоопарк потрібно у комплексі з прилеглою інфраструктурою і парком 30-річчя Перемоги. Тому найближчим часом ми обов’язково приділимо увагу і цьому парку», - підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко.
19.05.2021 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter