Громадський контроль Укрзалізниці: Чому регіональні поїзди Черкаси-Сміла "катають повітря"

Громадський контроль Укрзалізниці: Чому регіональні поїзди Черкаси-Сміла "катають повітря" Як інформує Громадський контроль Укрзалізниці, 4 пари регіональних поїздів за маршрутом ім.Т.Шевченка - Черкаси було запущено ще у вересні минулого року.

Але і до цього часу вони ще "не накатали пасажиропотік". Вони возять по 10-15 пасажирів за рейс. Слід зауважити, що це найшвидший транспорт між містом Сміла та центром міста Черкаси.

Спочатку на цьому маршруті курсував новісінький ДПКр3 на 170 місць. Починаючи з 11 травня рейси виконуються рейковим автобусом PESA 620M
на 95 місць, для якого з цієї ж дати розробили новий графік з додатковими зупинками по пл.Центральна, що знаходиться в центрі міста Сміла та по станції Білозір'я. Але це теж йому не допомогло.

Так в чому ж причина такої низької популярності?

Давайте поглянемо на розклад руху поїздів по станції ім.Т.Шевченка.

Виявляється, що більшість регіональних поїздів цього напрямку - це поїзди "із нізвідки в нікуди". Наприклад, жодним рейсом не можна під'їхати з Черкас до станції ім.Т.Шевченка на поїзд до Львова або інший поїзд західного напрямку:

Так, рейковий автобус 807 Черкаси - ім.Т.Шевченка прибуває о 20:05 - після того, як відправляються поїзди:
19:48 - 109 Херсон - Львів
20:01 - 41 Дніпро - Трускавець

У зворотньому напрямку теж зручні пересадки відсутні: перший рейс до Черкас відправляється о 7:31, тоді як поїзди зі Львова прибувають:
4:05 - 42 Трускавець - Дніпро
4:48 - 110 Львів - Херсон

Узгодження цих рейсів було б дуже доречним, зважаючи на те, що поїзд 95/96 Черкаси - Львів не курсує вже більше року.
14.05.2021 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter