Скічко: Активно тривають роботи в Канівському Будинку культури

Скічко: Активно тривають роботи в Канівському Будинку культури Активно тривають робити у канівському Будинку культури. Як інформують у Черкаській ОДА, про це повідомляє очільник Черкащини Олександр Скічко.

«Інспектую увесь будівельний процес фактично що два тижні. Це буде не просто будинок культури, а справжній Шевченківський культурний центр», – розповідає Олександр Скічко на ФБ.

Голова ОДА зазначає, що Будинок культури стане справжнім творчим середовищем для розвитку дітей та юнацтва. Адже на четвертому поверсі тут діятимуть різноманітні мистецькі гуртки.

«Крім того, хочемо, щоб у цьому Центрі були виставкові зали. Уже маємо ексклюзивну експозицію, яку плануємо презентувати з його відкриттям. Концертну залу на 700 місць використовуватимуть для місцевих та всеукраїнських подій. Простоювати приміщення не буде», – додає Олександр Скічко.

О. Скічко упевнений, що Канів утвердиться як культурна столиця Черкаської області. І він робитиме все для того, щоб у наступному році тут відбулося вручення Шевченківської премії.
05.05.2021 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter