2021 року на Черкащині в рамках "Великого будівництва" введуть в експлуатацію кілька знакових об'єктів, - Скічко

2021 року в Черкаській області планують реалізувати 14 проєктів в рамках програми «Велике будівництво». Серед них є кілька об’єктів, які стануть знаковими для Черкаської області. Олександр Скічко розповів про них в студії ТРК «Ільдана».

Одним з перших важливих об’єктів є Шевченківський культурний центр у Каневі, який не можуть добудувати з 1986 року.

«Наразі там вже ведуться активні роботи. Це буде не просто Будинок культури. Це буде дійсно Шевченківський культурний центр», – каже Олександр Скічко.

Очільник області зауважив, що робитиме все для того, щоб у наступному році в Каневі відбулося вручення Шевченківської премії.

Другий важливий об’єкт це проєкт «Маленький Єрусалим», який реалізовують в Умані. В проєкт входить будівництво парків, реконструкція синагоги та кварталу хасидів в сучасному європейському форматі впорядкування з вирішенням проблеми сміття.

«Третій об’єкт, який плануємо ввести в експлуатацію у цьому році – критий басейн гімназії імені Скляренка в Золотоноші. Його будують п’ять років. Цей басейн планують створити повністю інклюзивним – для дітей та дорослих з інвалідністю. Він слугуватиме не лише для школи, а й для усіх містян», – каже Олександр Скічко.


27.04.2021 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter