На вул. Сержанта Жужоми буде зроблено спуск для човнів, - Бондаренко

На вул. Сержанта Жужоми буде зроблено спуск для човнів, - Бондаренко У рамках реконструкції вул.Сержанта Жужоми у Черкасах планують зробити спуск для човнів. Як інформують у міськраді Черкас, про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко за результатами наради, яка відбулася на місці проведення робіт.

За словами міського голови, з проханням облаштувати поблизу пляжу Митницький спуск для човнів зверталися представники громадських організацій рибалок. Також Анатолій Бондаренко звернув увагу архітекторів на необхідність облаштувати у цьому місці парковку для автомобілів.

«Це потрібно для того, щоб люди, які приїжджають відпочивати на пляжі, не відчували незручностей. Я вже дав відповідне доручення департаменту архітектури та містобудування. Крім того, розглядаємо можливість у перспективі розширити тут пляжну зону», - розповів міський голова Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, у рамках реконструкції вул.Сержанта Жужоми планується облаштувати тут якісне асфальтне покриття, тротуари і велодоріжку. Ця дорога з’єднає дві головні магістралі мікрорайону Митниця: вул.Героїв Дніпра та вул.Гагаріна. Цьогоріч у бюджеті розвитку на будівництво цього об’єкту передбачено 15,3 млн грн.
17.03.2021 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter