Томенко: Після децентралізації в Черкаській області чіновників стало більше, ніж було

У власному блозі «Tomenko online» глава політичної партії «Рідна країна» Микола Томенко розповів про протікання процесу децентралізації на Черкащині. Про це інформує life.znaj.ua.

«На Черкащині відбувається процес децентралізації. Але повним ходом йде те, що новостворені ОТГ так активно працюють над збільшенням своїх апаратів, збільшенням своїх зарплат та премій. І якщо ми порахуємо кількість чиновників попередніх районних рад і адміністрацій, які були ліквідовані, то виявиться, що у нових ОТГ кількість чиновників набагато більша», - зазначив Томенко.

За словами експерта, децентралізація позиціонувалася, як оптимізація, перш за все моделі управління, через зменшення кількості адміністративних установ. Але якщо взяти середній район Черкаської області, де ми маємо 4-3 ОТГ і порахувати, що кількість людей, які отримують зарплатню з бюджету, складає 100-150 осіб, то виявляється загальна кількість цих чиновників стала набагато більша ніж було (коли була більша кількість адміністративних установ).

«Мені здається, що сьогодні центральна та обласна влада не повинна мовчати про це, а аналізувати. При сьогоднішній бідності через пандемію коронавірусу витрачати «левову» частину грошей на 1000 чиновників із фантастичними зарплатами, коли у сільській місцевості пенсіонер не отримує навіть 2 тисячі гривень, а поряд з ним чиновник цього села отримує премію 40 тисяч, то я вважаю, що це неприпустимо», - підкреслив ведучий.
16.03.2021 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter