Пустовар: У Черкасах немає жодної камери спостереження з функцією розпізнавання номерних знаків авто (відео)

На четвертій сесії Черкаської міської ради з розгляду галузевих та земельних питань, яка відбулася 25 лютого Владислав Пустовар від фракції “ВО Черкащани” виступив з пропозицією впровадити систему “Безпечне місто” цього року. Про це інформує che24.online.

“Мене надзвичайно турбує питання впровадження системи “Безпечне місто ” в Черкасах. З 2018 року було озвучено декілька заяв про те, що Черкаси є найбільш кримінальним містом України. Деякі джерела називали наше козацьке місто кримінальною столицею. Черкаси займають одне з перших місць в державі по незаконному заволодінню атотранспорто. З 2016 року і до сьогодні залишаються нерозкритими багато резонансних злочинів, у тому числі вбивство журналістів та політичних діячів. Під час передвиборчої кампанії влітку та восени минулого року багато депутатів обіцяли людям зробити Черкаси комфортним, успішним, а головне безпечним містом”, – говорить Пустоваров.

За словами депутати, 24 лютого Черкаській міський виконавчий комітет одноголосно проголосував за програму соціально-економічного розвитку Черкас, який передбачив 17, 5 млн. грн на встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху системою відеоспостереження від “Центру керування дорожньою інфраструктурою”. Це є левова частка тієї самої програми “Безпечне місто”. Проєкт комплексної системи відеоспостереження розроблений ще в 2019 році. У цьому році вже були виділені кошти для ГУНП і для створення ситуативного центру для обробки та аналізу систем відеоспостереження, що здатен обробляти сигнал з 2-ох тисяч відеокамер.

“На цьому тижні я відвідав цей центр і пересвідчився, що він практично готовий до роботи. На початку місяця поліція готова його презентувати. Але в місті Черкаси на сьогодні працють лише 15 камер відеоспостереження, із них жодної з функцією розпізнавання номерних знаків автомобілів. Як показує досвід українських та іноземних міст, після впровадження схожих програм і систем контролю рівень злочинності та смертність на дорогах міста зменшується”, – додає Владислав Пустовар.
26.02.2021 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter