Відремонтований драмтеатр у Черкасах не пройшов перевірку на протипожежну безпеку. Підрядник усуває порушення

Відремонтований драмтеатр у Черкасах не пройшов перевірку на протипожежну безпеку. Підрядник усуває порушення Роботи з реконстукції драматичного театру завершили в повному обсязі 24 грудня 2020 року. Та під час перевірки на пожежну безпеку виявили низку порушень. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко під час своєї пресконференції, передає кореспондент «ВиЧЕрпно» з місця події.

«Усі порушення ми передали підряднику для їх усунення. Ми зі свого боку зробимо все можливе, аби цей процес не затягувався. Офіційно на це підрядник має 20 днів, але вони готові зробити це швидше», — зазначив Скічко.

Точної дати відкриття драмтеатру очільник області не назвав, але зауважив, що вони мають на це «свої внутрішні терміни».

Нагадаємо, раніше ми писали, щоб у Черкаському академічному обласному Українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка почали показувати вистави, необхідно замінити на сцені тельфери – механізми для підйому декорацій, завіс та вантажів. На це потрібно ще 25 мільйонів гривень.
17.02.2021 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter