Скічко: Нібито до 1 березня Черкаський драмтеатр має бути введений в експлуатацію

Скічко: Нібито до 1 березня Черкаський драмтеатр має бути введений в експлуатаціюЯк інформує Главком, Черкаський академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка до 1 березня має бути введений в експлуатацію. Про це новий голова Черкаської ОДА Олександр Скічко розповів в ексклюзивному інтерв’ю для «Главкому».

«Наскільки мені повідомили, ще 10–15 днів будуть проводитися роботи, зайдуть пожежники з інспекцією й будуть подаватись документи в ДАБІ на введення першої черги, потім на введення другої черги. Нібито до 1 березня драмтеатр має бути введений в експлуатацію», – пояснив Скічко.

Також він розповів, якою буде доля Шувалівського мисливського палацу в Тальному та палацу Даховських у Леськовому, які потребують реконструкції.

«Є програма «Велике будівництво» в галузі культури по відновленню таких пам’яток. На цей рік, наскільки мені відомо, уже завершений процес подання до включення в цю програму, тож будемо спілкуватися з міністром культури, щоби потрапити туди наступного року», – пояснив Скічко.

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр – головна театральна сцена Черкаської області. Заснований 1933 року. Нинішню будівлю театру було урочисто відкрито 1 вересня 1965 року.

1 липня 2015 року у глядацькій залі театру сталася масштабна пожежа. Вогнем було знищено 300 кв.м зали і 200 кв.м покрівлі. Вже шостий рік не можуть здати в експлуатацію приміщення театру.
05.02.2021 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter