Тулуб пропонує запровадити громадський контроль за освоєнням "шевченківських мільйонів"

Тулуб пропонує запровадити громадський контроль за освоєнням "шевченківських мільйонів"Сергій Тулуб пропонує черкащанам долучитися до відзначення 200-річчя Тараса Шевченка. Його слова з цього приводу наводять у прес-службі Черкаської ОДА...
«У минулому році ми затвердили заходи з відзначення в області 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. І багато чого вже встигли зробити.
До реалізації заходів долучилися громадські організації, творчі спілки, дитячі колективи і просто люди, яким не байдужа доля України і які шанують слово нашого духовного пророка.
З’ясувалося, що у черкащан є багато ідей, пропозицій щодо вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Радять створити Шевченківський сквер, посадити алею Кобзаря, упорядкувати вулицю, яка носить його ім’я, присвоїти ім’я навчальному закладу та багато іншого.
Закликаю усіх небайдужих приєднуватись. Нас цікавить ваша думка, і ми будемо раді кожній пропозиції щодо облаштування шевченківських місць та належного проведення заходів з вшанування пам’яті Великого Кобзаря.
А ще варто запровадити громадський контроль за веденням робіт на об’єктах, пов’язаних з іменем Т.Шевченка», – запропонував Сергій Тулуб.
15.02.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter