Секретар міськради Черкас Тищенко пояснює, навіщо "старі" депутати проводитимуть 25 листопада останню сесію

Як інформують у міськраді Черкас, 25 листопада чинне скликання депутатського корпусу в останнє збереться для вирішення нагальних і важливих питань, які кілька разів змушено відкладались. Депутати стануть до роботи задля ухвалення багатьох невідкладних рішень.

Як повідомив секретар Черкаської міської ради Сергій Тищенко, серед нагальних питань, які виносяться на розгляд, - затвердження міської Програми пільгового житлового кредитування учасників антитерористичної операції/ операції об’єднаних сил і бійців добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та членів їх сімей в м. Черкаси на 2021-2025 роки, а також внесення змін до бюджету міста Черкаси на 2020 рік та змін до програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2020-2022 роки. Ці зміни стосуватимуться передусім затвердження субвенцій на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров'я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам із гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом.

Крім того, планують розглянути питання виділення коштів на утримання закладів освіти, поточного ремонту дорожнього покриття, реконструкції спортивних об'єктів, придбання техніки для полігону та інші важливі для інфраструктури, комфорту і безпеки мешканців Черкас питання.
24.11.2020 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter