Бондаренко не підтримує запровадження в Україні карантину вихідного дня, бо той "недоречний для таких міст, як Черкаси"

Міський голова Анатолій Бондаренко не підтримує запровадження карантину вихідного дня. Про це він заявив у відеозверненні на своїй сторінці у соцмережі.

«Я готовий підтримувати будь-які рішення Уряду, але лише у випадку, коли місто отримуватиме підтримку від держави.

Нині ж спостерігається інша ситуація. На 35% піднімається ціна на газ, зупиняється нормальна робота малого і середнього бізнесу. Усе це призведе до мільйонних втрат міського бюджету. Місто може просто зупинитися.

Хочу нагадати, що коли навесні розпочався карантин, з міського бюджету ми виділили 104 млн.грн. на боротьбу з COVID. Наші медзаклади закупили усе, що було необхідно, натомість від держави Черкаси не отримали тоді жодної фінансової підтримки. Лише нещодавно держава спрямувала Черкасам 1 млн 700 тис.грн. на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19.

Завдання міської влади наразі – максимально забезпечити надання медичної допомоги усім, хто цього потребує. Але як ми зможемо лікувати хворих, якщо на це не буде коштів? Держава ж фактично залишає місцеве самоврядування сам на сам у боротьбі з коронавірусом.

До того ж, карантин вихідного дня – недоречний для таких невеликих міст, як Черкаси. У вихідні наші люди здебільшого відпочивають на свіжому повітрі, в парках, за містом. Крім того, на мою думку, у великих супермаркетах існує набагато більший ризик заразитися, ніж у маленьких магазинчиках, які дотримуються необхідних санітарних норм. Тому такі міри не дадуть бажаного ефекту у боротьбі з хворобою, натомість можуть просто знищити дрібний бізнес. Тож наголошую: запровадження карантину вихідного дня – це велика помилка », - зазначає Анатолій Бондаренко.
12.11.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter