Черкаська ТЕЦ: Не підключеними до тепла в Черкасах залишається ряд будинків через пориви на безгосподарських тепломережах

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» розпочала опалювальний сезон для жителів міста 28 жовтня 2020р. На 3 листопада підприємство повністю забезпечило подачу теплоносія в систему до межі балансової належності теплових мереж.

На сьогодні до опалення підключено 100% об’єктів соціальної сфери, а це дитячі садочки, школи, лікувальні заклади й поліклініки, та подано теплоносій до будинків житлового фонду міста, що є споживачами Черкаської ТЕЦ.

Упродовж минулого тижня забезпечення будинків теплом відбувалося поступово, в залежності від можливостей обслуговуючих компаній. Не підключеними до тепла наразі залишаються ряд будинків, у зв’язку з поривами на безгосподарських теплових мережах.

Також звертаємо увагу, незважаючи на рішення виконавчого комітету про початок опалювального сезону та, не провівши загальних зборів жителів будинків, окремі особи перешкоджають ввімкненню опалення у будинках, залишивши мешканців без тепла, порушуючи таким чином санітарні норми температури повітря у приміщеннях.

На сьогодні Черкаська ТЕЦ повністю перевела систему теплопостачання на зимовий режим роботи. У зв`язку зі збільшенням теплового навантаження додатково підключено мережеві насоси на ТЕЦ та на підкачуючих станціях. Теплоелектроцентраль наразі працює в штатному режимі.

Нагадаємо, що ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» забезпечує теплопостачанням 780 житлових будинків, 30 садочків, 22 школи та 14 лікувальних закладів міста Черкаси.
05.11.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter