Черкаситеплокомуненерго: Гарячої води у мешканців ПЗР немає через аварії на магістральних мережах ТЕЦ

Через стан мереж Черкаської ТЕЦ без гарячої води залишилися споживачі комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» у Південно-Західному районі міста. Про це інформують на офіційному сайті КП «Черкаситеплокомуненерго».

«У вихідні на магістральній мережі Черкаської ТЕЦ у Південно-Західному районі сталося три аварії — це перед опалювальним сезоном, коли всі мережі підприємства вже мають бути готові до роботи у зимовий період.

Через ці мережі теплоносій своїм споживачам у мікрорайон подає комунальне підприємство «Черкаситеплокомуненерго». Відтак, подати гарячу воду у домівки черкащан, що мешкають у цьому мікрорайоні, комунальне підприємство наразі не може. Сьогодні «Черкаситеплокомуненерго», як і його абоненти у Південно-Західному мікрорайоні Черкас, з нетерпінням чекає, коли Черкаська ТЕЦ приведе до ладу свої мережі», - повідомляють на комунальному підприємстві.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Анатолій Бондаренко проводив нараду щодо підготовки до опалювального сезону у Черкасах. Наразі підготовка триває за графіком, окремі недоліки усуваються.
05.10.2020 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter