Сергійчук: Складається враження, що рейдерство на Черкащині - добре налагоджений процес

Як інформують у Черкаській ОДА, Сергій Сергійчук у своєму Telegram-каналі висловив позицію щодо рейдерських захоплень на Черкащині. Про це йшлося і на засіданні антирейдерського штабу при Черкаській ОДА.

“Особисто виїздив в ті села, де нещодавно відбулось рейдерське захоплення врожаю фермерського господарства. Вивчав ситуацію на місці. Склалося враження, що подібні процеси добре налагоджені.

По-перше, працівники Держгеокадастру добре знають, кому належить земля і ким вона обробляється. Але чомусь не повідомляють про порушення у правоохоронні органи. Питання – чому?

Наступне питання – чи можливо, щоб подібне відбувалося без відома сільських голів і місцевих правоохоронців? Мені важко повірити в те, що хтось невідомий міг приїхати і таємно вкрасти річ, розміром в десятки гектарів.

Далі весь цей захоплений врожай вивозиться в інші регіони і там продається.

У результаті – справжній власник, який обробляв і засівав свою землю, вкладав в неї сили і кошти, залишається ні з чим.

Від моменту, коли ми запобігли цьому рейдерському захопленню, пройшло вже кілька днів, проте жодної реакції з боку правоохоронців я не бачу. Особи, які брали участь у нападі на фермера – не покарані. Вони досі гуляють на свободі і продовжують чинити свої протиправні дії. Персонажі добре відомі, але не затримані. Чому?

Ці питання обговорили на засіданні нещодавно запущеного антирейдерського штабу при Черкаській ОДА.
29.09.2020 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter