Сергійчук: На Черкащині обрано 5 історичних пам'яток, які будуть відновлені

Сергійчук: На Черкащині обрано 5 історичних пам'яток, які будуть відновлені Реалізація програми «Велике будівництво» – в пріоритеті 2020 року в області для голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука. Як інформують у Черкаській ОДА, про це він розповів в інтерв’ю «Новій добі».

Очільник області розказав, що до кінця 2020 року в області планують реалізувати 11 проєктів соціальної та спортивної інфраструктури: 4 школи, 5 стадіонів, 2 інші масштабні проекти: реконструкція драмтеатру та реконструкція будівлі Чорнобаївського районного спортивного комплексу.

«До кінця року об’єкти маємо запустити. Намагаюся зараз відвідувати та особисто контролювати якість», – каже Сергій Сергійчук.

З точки зору ефективного використання фінансового ресурсу на будівництво місцевих доріг Черкащина входить у першу п’ятірку областей. Якщо торік на обласні дороги запланували витратити 500 мільйонів гривень, то цього року на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний середній ремонт автомобільних доріг Черкащина в межах субвенції має вже 733,8 мільйонів гривень. Минулого року з 500 мільйонів використали 450.

Для відновлення обрали 5 пам’яток:

Реставрація фасадів Палацу, Триповерхового флігеля та Башти в’їзних воріт Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника;

Реставрація, реконструкція та будівництво об’єктів Мисливського замку та впорядкування прилеглого до нього парку в Тальному;

Проектування, реставрація об’єктів Кам’янського державного історико-культурного заповідника (Садиба Давидових);

Садиба Даховського у селі Леськове (Леськовський палац);

Дерев’яна будівля земської лікарні (архітектор В. Городецький, 1894 рік село Мошни, Черкаський район, Черкаська область).

Парламент проголосував за зміни до бюджету на 2021 рік, в якому передбачили виділення грошей на будівництво і реконструкцію низки важливих об’єктів в Каневі.

Зокрема, на будівництво Будинку культури на 700 місць в держбюджеті запланували 65 мільйонів гривень. Це будівництво розпочали ще в 1984 році і досі не завершили. Ця будівля могла би бути культурною пам’яткою міста. Крім того, вже незабаром відремонтують дорогу від Канівської ГЕС до Чернечої гори. На неї виділили з бюджету 10 мільйонів гривень.
29.09.2020 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter