Дизель-поїзд ДПКр-3 все ж перевозитиме пасажирів з Черкас до станції Шевченка

Дизель-поїзд ДПКр-3 все ж перевозитиме пасажирів з Черкас до станції Шевченка Як інформують на Крюківському вагонобудівному заводі, дизель-поїзд ДПКр-3 перевозитиме пасажирів за маршрутом Черкаси – ст. ім. Т.Г. Шевченка.

Як повідомив директор з якості ПАТ «КВБЗ» Тарас Беценко, після виконання робіт з адаптування локомотивного депо ТЧ-5 Одеської залізниці для можливості технічного обслуговування дизель-поїзда ДПКр-3, 17 вересня було організовано його випробувальну поїздку за маршрутом Черкаси – ст. ім. Т. Г. Шевченка. До 26 вересня всі вказані спеціалістами КВБЗ невідповідності депо мають бути усунені в повному обсязі, і ДПКр-3 цього ж дня розпочне комерційні перевезення пасажирів на даному напрямку руху.

Нагадаємо, дизель-поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу понад 8 місяців працював на важливому напрямку, доставляючи пасажирів із центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту Бориспіль у експрес-режимі. Внаслідок суттєвого скорочення повітряного пасажиропотоку, викликаного карантинними заходами через поширення коронавірусу, керівництво АТ «Укрзалізниця» вирішило перевести ДПКр-3 на один із регіональних напрямків.
21.09.2020 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter