Тулуб "наспівав" всім стурбованим уманчанам "Всё хорошо, прекрасная маркиза!"

Голова Черкаської ОДА дав непряму відповідь на незадоволення частини уманчан приходом ізраїльського капіталу в місто.
«Організація паломництва брацлавських хасидів – питання, яке завжди турбувало уманців. Але саме тепер його почали вирішувати на міждержавному рівні. Сьогодні наша основна мета – зробити візити хасидів до Умані комфортними, перш за все, для жителів міста. Уманці мають отримувати з цього зиск, а не зайві проблеми.
Паломництво, релігійний туризм – це загальновизнана світова практика. Якщо хасиди приїздять до Умані, вони мають вкладати кошти в розвиток міста. І Держава Ізраїль готова до співпраці, погоджується розвивати інфраструктуру міста й області.
Що ж до чуток про передачу хасидам якогось майна, то це не що інше, як політиканство й безпідставне збурювання людей. Ні про яке переселення уманців не може бути і мови! Що ж стосується заводу «Мегометр». Він був, є і буде. А розмови про його закриття – це ще один піар-хід політиканів.
«План розвитку інфраструктури Умані на 2012 – 2020 роки» – це план, спрямований на поліпшення життя уманців, в якому враховані їхні потреби. План передбачає: зведення мікромістечка модульного типу для паломників, забезпечення Умані питною водою, ремонт доріг й створення транспортної компанії, яка здійснюватиме внутрішні перевезення містом. А на базі міської лікарні планується створити Центр надання медичних послуг не тільки для жителів міста і його гостей, а й жителів навколишніх населених пунктів».
22.02.2012 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
08:53 23.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
То ж не бачу проблем! План, як кажуть - "в студію"! Якщо він, звісно, існує. Бо ж відчувається добрий старий підхід: спочатку витоптати стежку, а потім сказати, що так і буде. Тільки одне забувається, що цей підхід далеко не універсальний і не всім дозволений. Тобто, добре, коли стежку топчуть свої, для себе й своїх дітей, а інша - коли гості починають самочинствувати.