Звернення Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» про довіру Віталію Ільченку

Звернення Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» про довіру  Віталію Ільченку Директор ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Євгеній Глєбов оприлюднив звернення до Президента України Володимира Зеленського.

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ!

Шановний Володимире Олександровичу, громадськість Черкащини покладає на Вас великі надії, бо у своїх виступах та публікаціях Ви акцентуєте увагу на тому, що здатні дати гідну відсіч агресії та досягти ключових перемог для забезпечення розбудови основ демократії та відродження України як незалежної та суверенної європейської держави.

Проте, напередодні місцевих виборів громадськість та представники бізнесу уважно спостерігають за призначеннями від провладної партії кандидатів, які найближчим часом можуть відіграти ключову роль у розвитку не тільки нашого міста а й Черкаського регіону в цілому. Тому, на наше переконання такі призначення повинні відбуватися зважено та з врахуванням думки громади.

Ми переконані, що прийшов час закінчувати з дерибанами бюджетів та злочинними відкатами. Потрібно докорінно змінювати підходи у питаннях регіонального розвитку та розвитку на містах.

26.08.2020 року на зустрічі представників бізнесу та громадських об’єднань пройшло обговорення щодо подальшого розвитку міста Черкаси та була висловлена довіра громадському діячу та керівнику компанії «Укравіт» - Ільченку Віталію Володимировичу. На нашу думку саме ця людина є найкращим кандидатом у мери міста Черкаси, здатним перезавантажити «застарілу» систему докорінно.

Згідно останніх соцопитувань саме Ільченко Віталій Володимирович може скласти серйозну конкуренцію діючому меру та об’єднати навколо себе політичну та економічну спільноту міста Черкаси.

Звертаємось до Вас, шановний Володимире Олександровичу, як до Гаранта Конституції, з проханням про підтримку ініціативи черкаської спільноти щодо висування Ільченка Віталія Володимировича кандидатом у мери міста Черкаси від партії «Слуга Народу».
26.08.2020 22:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter