Мер Умані Цебрій заявив, що готовий перекрити в'їзди в місто у разі приїзду хасидів на Рош-га-Шана

Мер Умані Олександр Цебрій заявив, що готовий перекрити в'їзди в місто у разі масового приїзду хасидів, а також повідомив, що вирушив в Офіс Президента, щоб пояснити главі держави всю небезпеку ситуації.

Про це він заявив у відеозверненні на сторінці в мережі Facebook, передає Цензор.НЕТ.

Мер зазначив, що в Умані до останнього сподівалися, що рішення про заборону традиційних святкувань Рош Ха-Шана, на які з'їжджаються тисячі паломників з усього світу, буде ухвалено на загальнодержавному рівні. Однак Державна комісія з ТЕБ та НС, за його словами, вважає за можливе у вересні приїзд 5-10 тисяч хасидів.

За словами Цебрія, місцева влада готова вдаватися до рішучих заходів.

"Я готовий на найрадикальніші заходи, але в рамках чинного законодавства. Ви пам'ятаєте, як це було, коли перекривалися блокпостами в'їзди на територію міста Умань. Це рішення може прийняти ТЕБ та НС міста. Я хочу почути, як ви поставитеся, якщо на період Рош Ха-Шана ми вживатимемо такі запобіжні заходи", - зазначив мер Умані.

Також Цебрій додав, що виїжджає в столицю в Офіс Президента, щоб пояснити главі держави всю небезпеку ситуації.Джерело: https://censor.net.ua/ua/v3214174
17.08.2020 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter