Олег Немчінов: Восени в Умань на Рош-га-Шана зможуть прибути 5-10 тисяч хасидів

Прибуття від 5 до 10 тис. хасидів до Умані Черкаської області для святкування іудейського свята Рош Ха-Шана очікується в 2020 році.
Про це на сторінці в мережі Facebook повідомляє міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Одним із ключових питань, що обговорювалися, було плановане у вересні 2020 року масове паломництво брацлавських хасидів до міста Умань Черкаської області для святкування Рош-ха-Шана (Нового року за іудейським календарем)", - зазначив міністр.

За словами Немчінова, цього року очікується від 5 000 до 10 000 віруючих хасидів.

"З огляду на епідемічний стан в Україні, це викликає велике занепокоєння як в Україні, так і у Міністерства закордонних справ Держави Ізраїль", - додав міністр Кабміну.

У зв’язку з цим Державна комісія доручила Міністерству закордонних справ підсилити комунікацію щодо інформування іноземних громадян щодо обмежень, що діють в Україні; Міністерству внутрішніх справ підсилити та забезпечити безпеку під час святкування Рош-ха-Шана; Державній прикордонній службі розробити пам'ятку перебування в Україні та роздавати при перетині українського кордону, а також інформувати про можливу заборону на в’їзд до України на декілька років у разі порушення карантинних обмежень.
11.08.2020 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter