Перед відкриттям Театральної площі під нею відремонтують каналізаційний колектор, - Боднар

Перед відкриттям Театральної площі під нею відремонтують каналізаційний колектор, - Боднар Голова ОДА Роман Боднар і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко домовилися про те, що перед тим, як облаштовувати Театральну площу в центрі Черкас (її пропонується реконструювати до запуску в експлуатацію відремонтованого після пожежі 2015 року театру), необхідно відремонтувати каналізаційний колектор, що пролягає під нею. Про це інформує Прочерк.

Про це під час пресконференції повідомив голова ОДА Роман Боднар.

– В особистому спілкуванні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко постійно підтверджує, що міська рада виділить кошти на благоустрій Театральної площі і завчасно відремонтує колектор, – сказав пан Боднар. – Тож ми домовилися, що спочатку ремонтується колектор, а потім одночасно здаються в експлуатацію площа і театр.

Проте, на жаль, станом на сьогодні кошти на ремонт площі ще не перераховано, а роботи з ремонту колектору не почалися.

– Анатолію Васильовичу, я вас дуже прошу взяти це на особистий контроль, – звернувся через ЗМІ Роман Боднар до Анатолія Бондаренка. – Тому що ми свої зобов’язання виконали – 30 мільйонів гривень на будівництво доріг у місті Черкасах виділено. Хотілося б, щоб і ви тримали своє слово і витримали свої зобов’язання, щоб ми все ж таки в цьому році Черкаський обласний театр ввели в експлуатацію.

Роман Боднар також висловився з приводу додаткових сучасних устаткувань для керування сценою театру, які пропонується встановити. На думку голови ОДА, потрібно здати в експлуатацію приміщення театру, яке не працює вже 5 років, а вже потім говорити про його дообладнання.
07.07.2020 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter