У 19-ти працівників Укртелекому в Черкасах - позитивний результат на COVID-19. Одна людина - в лікарні, решта - на самоізоляції

У 19-ти працівників Укртелекому в Черкасах - позитивний результат на COVID-19. Одна людина - в лікарні, решта - на самоізоляції Як інформують у прес-службі Укртелекому, після виявлення COVID-19 в родині та безпосередньо в одного із працівників компанії в м. Черкаси було проведено понад п’ятдесят тестів серед співробітників, які могли мати ймовірний контакт з ним. До тестування були залучені як державні, так і приватні лабораторії. У 19 колег тест дав позитивний результат. Абсолютна більшість з них не має симптомів захворювання. Один співробітник перебуває у лікарні, отримуючи необхідне лікування. У робочих приміщеннях проводиться дезінфекція, карантинні заходи посилено, всіх працівників переведено на віддалену роботу.

Наразі в приміщенні працює тільки технічна зміна, яка забезпечує роботу обладнання для безперебійного надання всіх телекомпослуг клієнтам компанії. Зазначена ситуація не вплинула на надання телекомпослуг абонентам Укртелекому в Черкасах та області.

Керівництво компанії підтримує постійний контакт з співробітниками з позитивним результатом з метою впевненості у забезпеченні їх необхідною медичною допомогою.
26.06.2020 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter