Від коронавірусу помер 43-річний житель Черкас. Мав супутню кардіопаталогію

Як інформують у Черкаській ОДА, в традиційному зверненні Роман Боднар розповів про епідситуацію в області, карантинні заходи та прокоментував повідомлення у ЗМІ, які стосують “Великого будівництва”.

На сьогодні в області зафіксували за час карантину 605.
+ 2 за добу – м.Черкаси.
На жаль, за добу маємо ще 1 летальний випадок,
43-річний чоловік, житель міста Черкаси, був госпіталізований в середині червня в обласну лікарню. Мав супутню кардіологічну патологію.

132 особи із лабораторно підтвердженими випадками COVID-19 перебувають на лікуванні. На стаціонарному лікуванні – 29 осіб, амбулаторне лікування – 103 особи.

❗️Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я, які визначені для госпіталізації хворих з підтвердженим випадком COVID-19, становить 7,3%. Це дозволяє нам не вводити додаткових обмежувальних заходів.

Маємо хороший показник одужань – 451 особа. Також Черкаська область в лідерах по проведенню ПЛР-тестувань. Всього обласний лабцентр провів 27 134 тестування. За добу – 281. Тестами область забезпечена, обласний лабораторний центр проблем із закупівлями не має.

Проводимо також ІФА тестування. Проведено більше 6 тисяч обстежень на наявність антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2 методом ІФА.
24.06.2020 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter