Бондаренко: У Черкасах на коронавірус обстежили понад 1 % жителів

Бондаренко: У Черкасах на коронавірус обстежили понад 1 % жителів Як нагадують у міськраді Черкас, 30 квітня в обласному центрі пом’якшили карантинні обмеження для частини підприємців. Відповідне рішення ухвалив на своєму засіданні виконавчий комітет Черкаської міської ради.

Відтак у Черкасах дозволили працювати магазинам з продажу непродовольчих товарів, будівельних матеріалів, електроінструментів, електрообладнання, інших електротоварів, сантехніки, канцелярських товарів, квітів, книжкової продукції та меблів; майстерням із ремонту взуття, одягу, ремонту та встановлення вікон, дверей, воріт, огорож за індивідуальним замовленням, перукарень та салонів краси, салонів для надання послуг із догляду за домашніми тваринами, салонів ритуальних послуг, проектних організацій; ринкам, ярмаркам із продажу сільськогосподарської продукції та квітів; літнім майданчикам закладів ресторанного господарства; міським паркам, скверам, закладам та атракціонам, розташованих на їх території; об’єктам спортивної інфраструктури виключно для проведення тренувань.

- Міська влада пішла на цей крок після чисельних звернень представників бізнесу, які через карантинні обмеження опинилися на межі виживання. На жаль, закон у нашій країні має вибірковий характер і поширюється не на всіх. Тому як місцева влада ми мали подбати насамперед про жителів свого міста, їхні потреби та інтереси, а також про економіку обласного центру. Та разом із тим, це рішення було зваженим і опиралося на конкретні факти. Ми від самого початку карантину щодня моніторили стан захворюваності, аналізували показники та динаміку. В Черкасах завдяки вчасному запровадженню жорстких обмежувальних заходів вдалося втримати епідеміологічну ситуацію під контролем. Крім того, що вкрай важливо, в Черкаській області за період карантину було обстежено 7681 особу. Черкаси складають приблизно 40% від цієї кількості, тобто приблизно 3000 осіб. По Україні відсоток обстежених становить 0,5 відсотка всіх жителів. У Черкасах же обстежили більше 1 відсотку містян. Усі ці фактори дали нам підстави пом’якшити карантинні обмеження в Черкасах, - зауважив міський голова Черкас Анатолій Бондаренка.
05.05.2020 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter