Звернення ЗМІ Черкащини до прокуратури, Нацполіції та СБУ з приводу нерозкриття вбивства Вадима Комарова

ЗМІ Черкащини оприлюднили звернення до керівників правоохоронних органів з приводу річниці скоєння нападу на Вадима Комарова.

Прокурору Черкаської області
Вороніну Олександру Володимировичу

Начальнику ГУНП в Черкаській області
Куратченку Михайлу Віталійовичу

Начальнику Управління Служби безпеки України в Черкаській області
Погасію Юрію Миколайовичу


Звернення ЗМІ Черкащини до прокуратури, Нацполіції та СБУ з приводу нерозкриття вбивства Вадима Комарова

У цей день рік тому близько 10-тої години ранку у середмісті Черкас скоїли зухвалий напад на нашого колегу та друга Вадима Едуардовича Комарова. У результаті отриманих травм Вадим Комаров помер у черкаській лікарні, так і не прийшовши до тями. На жаль, нам і досі невідомі імена і виконавців, і безпосередніх замовників злочину. У нас немає сумніву у тому, що мотивом нападу була безпосередня професійна діяльність Вадима, що робить цей злочин особливо зухвалим і таким, що вимагає максимальної уваги з боку правоохоронних органів. Його розкриття мало б стати пріоритетним для всієї правоохоронної системи не лише міста чи області, а й країни в цілому. Натомість за багато місяців ми так і не отримали жодної нової інформації про хід розслідування і його хоча б проміжні результати.
Тобто нічого з того, що могло переконати нас, що ця справа і досі є актуальною для правоохоронців, як це заявлялось керівництвом Національної поліції після смерті Вадима.

Враховуючи вищесказане, ми нагадуємо про принципову важливість для нас розкриття цієї справи, і тому вимагаємо публічного звіту керівництва правоохоронних органів області про хід розслідування. Це би дозволило всім нам бути впевненим у тому, що смерть нашого колеги не є черговим безкарним злочином, і винні особи будуть знайдені та постануть перед Судом.

Відповідно до чинного законодавства, інформація з обмеженим доступом може бути поширена, якщо вона є суспільно необхідною, тобто є предметом суспільного інтересу. Отже, вимагаємо у розумні терміни організувати та провести відповідний публічний звіт про хід слідства. Зі свого боку гарантуємо дотримання всіх вимог та чинних правил карантину.Підписанти цього звернення:

Станіслав Кухарчук - кореспондент Телеканалу “Інтер”
Редакція видання “18000”
Редакція "ВІККА-НОВИН"
Колектив філії ПАТ "НСТУ" "Черкаська регіональна дирекція"
Редакція телеканалу "Антена"
Редакція видання “Кропива”
Редакція Громадського ТБ: Черкаси
Редакція інтернет-видання “Прочерк”
Редакція видання “Нова Доба”
Редакція ТОВ “Інформаційне агентство “Вичерпно”
Редакція інтернет-видання “Рідна Черкащина”
Редакція Інтернет-видання "Провінція"
04.05.2020 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter