Головний лікар інфекційної лікарні Черкас: Двоє пацієнтів з легкою формою COVID-19 лікуватимуться на дому

Як інформують у міськраді Черкас, інформація про те, що у Черкасах сьогодні двоє хворих втекли з інфекційної лікарні, яку розповсюдили деякі ЗМІ, не відповідає дійсності. Про реальний стан справ розповіла головний лікар Черкаської інфекційної лікарні Світлана Волгіна.

«До нас поступили мама з дитиною. Після лабораторного обстеження в обох пацієнтів був підтверджений діагноз COVID-19, причому перебіг захворювання в них був легкий. Вони висловили бажання лікуватися на дому, що дозволяється із легкими формами коронавірусу. Ці пацієнти були відправлені службовим транспортом додому і передані під нагляд сімейного лікаря. Ці хворі будуть перебувати в самоізоляції до моменту отримання негативних результатів лабораторного контролю», - зазначає Світлана Волгіна.

Усього ж на стаціонарі у Черкаській інфекційній лікарні із підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває 15 хворих, ще в 10-х пацієнтів поки що є підозра на це захворювання.

Міський голова Анатолій Бондаренко вкотре наголошує, що епідеміологічна ситуація у Черкасах перебуває під контролем міської влади, і просить містян дотримуватися правил карантину і гігієни, берегти себе та своїх близьких.
07.04.2020 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter