У лікарнях Черкас з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває 13 осіб. З підозрою на коронавірус госпіталізовано 11 людей

Як інформує на ФБ мер Черкас Анатолій Бондаренко, на сьогодні в інфекційній лікарні перебуває по одному пацієнту з діагнозами ГРІ та грип і вже 24 хворих на пневмонію, серед яких двоє дітей.

З підозрою на коронавірусну інфекцію госпіталізовано 11 дорослих пацієнтів, із підтвердженим діагнозом COVID 19 в інфекційній лікарні міста перебуває 13 черкащан, серед яких двоє дітей.

Міська влада, штаб із ліквідації НС та лікарні працюють у штатному режимі, тримаючи ситуацію під контролем. Медичні працівники на сьогодні забезпечені необхідною кількістю захисних костюмів і засобів. Тому зараз працюємо над тим, щоб придбати за бюджетні кошті ще 10 апаратів штучної вентиляції легень та збільшити резервний фонд на 12 млн грн.

Проте найголовніша проблема на сьогодні – це брак фахівців у медичній галузі, зокрема анестезіологів. Тому кожному лікарю, кожній медичній сестрі та кожному водію бригади «Швидкої допомоги», які в посиленому режимі працюють зараз на «передовій», величезне спасибі і від нас, і від громади нашого міста. Бо саме завдяки нашим спільним зусиллям вдається тримати епідеміологічну ситуацію в Черкасах під контролем.
01.04.2020 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter