Боднар: Про обмеження на виїзд та в'їзд у Кам'янку

Боднар: Про обмеження на виїзд та в'їзд у Кам'янку Як інформують у Черкаській ОДА, в Кам’янці вводять обмеження на вїзд та виїзд транспортних засобів з міста. Воно діятиме з 00.00 годин 1 квітня до 00.00 годин 6 квітня з можливістю продовження цього терміну. На цьому в ході брифінгу повідомив голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Такі обмеження вводять на підставі рішення обласної комісії з ТЕБ та НС. Відповідно до нього, в’їзд-виїзд буде дозволений тільки автомобілям екстрених служб, а також спецзасобів за дозволами. У разі необхідності буде проводитися санітарний огляд речей, багажу чи вантажів. Крім того, рух громадян містом – по одній особі, у разі крайньої необхідності – в групі не більше трьох осіб;

Протягом цього часу мобільні бригади будуть проводити ПЛР-тестування цільовим групам:

контактним особам інфікованих;
тим, хто повернувся з-за кордону;
тим, хто має симптоми захворювання.

– Ми змушені застосувати такі заходи, щоб зменшити ризики поширення інфекції! Тимчасові незручності ніщо в порівнянні із здоров’ям! Не забувайте про це, – наголосив Роман Боднар.

Із метою швидкого реагування з боку влади на час карантину починає працювати “гаряча лінія” для жителів міста та району. Номери телефонів для звернення громадян:

з 08-00 до 17-00 години 6-17-87, 6-15-75.

з 17-00 до 08-00 години 6-17-95, 6-15-75.
01.04.2020 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter