Бондаренко: На ранок 30 березня в Черкасах 11 осіб мають підтверджений COVID-19

Як інформують у міськраді Черкас, на ранок 30 березня 11 осіб у Черкасах мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19, серед них – одна дитина. Про це на своїй особистій сторінці в мережі «Фейсбук» повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

За його словами, із підозрою на коронавірус в інфекційній лікарні перебуває ще 4 пацієнти.

– У зв’язку зі збільшенням випадків зараження черкащан на COVID-19 штаб із ліквідації надзвичайної ситуації розробив низку заходів задля протидії поширенню інфекції в місті, – прокоментував Анатолій Бондаренко. – Від учора в Черкасах проводиться санітарна обробка вулиць міста, зупинок громадського транспорту, дворів. Організовуємо гаряче харчування для осіб, які залучені до надання медичної допомоги у зв’язку з протидією коронавірусній інфекції та постійно знаходяться на роботі. Триває облаштування сортувальних пунктів в інфекційній та обласній лікарні та кімнат відпочинку для працівників поліції.

Міський голова акцентував, що штаб із ліквідації НС працює цілодобово й готовий оперативно реагувати на нові виклики.

– Тримаємо ситуацію під контролем. Прошу всіх, у кого є така можливість, без потреби не залишати домівки та слідкувати лише за офіційною інформацією, – зазначив Анатолій Бондаренко.
30.03.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter